IZBRAUCIENI AR LAIVĀM

Aicinām doties ceļojumā pa Dūņezeru, Lilastes ezeru un baudīt apkārtnes un dabas skaistumus ar katamaranu, laivu vai kanoe laivām.

Piedāvājam lielisku iespēju iznomāt laivas uz stundu, pāris stundām vai visu dienu.

Viesu nama GUNGAS gādīgais personāls nodrošinās visu nepieciešamo drošai atpūtai uz ūdens.

SUP DĒĻU NOMA

SUP ir plats airu dēlis, piemērots ik vienam, kas vēlas aktīvu un pozitīvu atpūtu. Tas kalpo, kā lieliska alternatīva citiem sporta veidiem gan mazajiem, gan lielajiem, kopīga aktīvā laika pavadīšanai.

Aicinām doties nelielos izbraucienos, kā arī neaizmirstamā ekskursijā ar SUP dēļiem pa Dūņezeru, Lilastes ezeru līdz pat Baltijas jūras līcim kopā ar draugiem, ģimeni vai darba kolēģiem. Tas būs aizraujošs piedzīvojums baudot dabu, mieru un pozitīvu noskaņojumu.

GRILA TERASE

Pat visvienkāršākā gaļas cepšana var izvērsties aizraujošā grila meistarklasē, ja vien ir pareizais noskaņojums un draugu kompānija. Tāpēc piedāvājam saviem viesiem neaizmirstamu grila ballīti vasaras terasē.

Izvēlies ko vēlies, mēs to realizēsim – grillu, ugunskura vietu, zupas vārīšanu uz dzīvās uguns, marinējumus un kūpinājumus, jautru fona mūziku un daudz ko citu pēc Jūsu noskaņojuma.

KŪPINĀTAVA

Vai zini kā smaržo svaigi kūpināta pašnoķerta zivs? Neaizmirstami!

Savu ezera vai veikala lielo lomu varēsi sagatavot tepat, GUNGU kūpinātavā. Atliek vien rezervēt piknika vietu un sarunāt pāris klēpju malkas.

Īpašie piedāvājumi

thumbnail
ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS JAUNLAULĀTAJIEM
ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS JAUNLAULĀTAJIEM
Sarīko savas kāzu svinības kādā no mūsu lieliskajām brīvdienu mājām un DĀVĀSIM Jums lauku pirts apmeklējumu ar svaigām bērzu sloitiņām.
Vairāk par piedāvājumu
thumbnail
NEIERASTAS KĀZU SVINĪBAS
Etnogrāfiskā viesu namā
NEIERASTAS KĀZU SVINĪBAS
Sarīko savas kāzu svinības darba dienā un saņem izdevīgu piedāvājumu
Vairāk par piedāvājumu