SVINĪBU ZĀLES

Etnogrāfiskais viesu nams GUNGAS piedāvā nomāt visu kompleksu ar pieguļošo teritoriju,  svinību zālēm un 5 viesu nakšņošanas mājām vai arī atsevišķas zāles, nelielām svinībām un sarīkojumiem.

Jūs izsakat savas vēlmes, gaidāmo viesu skaitu un mēs sagatavojam visatbilstošāko piedāvājumu Jūsu svētku pasākumam.

LAULĪBU CEREMONIJA

Laulības ceremonija ir kāzu dienas svarīgākais un skaistākais notikums. Ar vien biežāk jaunais pāris izvēlas svēto laulības solījumu viens otram dot brīvā dabā vai kādā citā skaistā vietā ārpus baznīcas un dzimtsarakstu nodaļas.

Etnogrāfiskais viesu nams GUNGAS piedāvā pasakainu dabas ainavu, skaistu skatu uz ezeru, putnu čalas un gulbju ģimenes lirisko peldi ezermalā. Ceremoniju piedāvājam rīkot ezera malā, speciāli paredzētajā vietā vai kāda no mūsu svinību zālēm.

ĒDINĀŠANA

Par gardu maltīti Jusu svētku svinībām rūpēsies mūsu ilggadīgie un pārbaudītie ēdināšana uzņēmumi, kas ir neatņemama mūsu darba komanda. Ēdienu piedāvājums tiek izstrādāts atbilstoši Jūsu svētku tematikai, sākot no izsmalcinātām garšas niansēm, līdz pat sezonālajiem Latvijas lauku labumiem un ēdienu veidiem.

NAKŠŅOŠANA

Priežu meža ieskauts, etnogrāfiskais viesu nams GUNGAS saviem viesiem piedāvā atpūtu piecās vēsturiskās guļbaļķu mājiņās, kas atvestas no dažādiem Latvijas novadiem. Rūpīgu roku restaurētas, tās turpina savu pastāvēšanu te – Dūņezera krastā.
Neskatoties uz savu visai godājamo vecumu, visas mājas aprīkotas atbilstoši mūsdienu komforta prasībām. Maksimālais viesu skaits izmitināšanai GUNGĀS (ar papildvietām) ir līdz 70 vietām.

DEKORĒŠANA

Lielāka vai mazāka svinīga pasākuma veiksmes atslēga slēpjas ne tikai izvēlētajā vietā, ēdiena baudā, bet arī galda un telpas noformēšanā. Sadarbībā ar mūsu floristiem un dekoratoriem, kopīgiem spēkiem mums izdodas saorganizēt krāšņus un atmiņām bagātus svētkus.

FOTOSESIJA

Fotogrāfijās atspoguļojas dzīves skaistākie brīži un arī pēc daudziem gadiem atsauc atmiņā jaukākos notikumus. Ir svarīgi sagatavoties un saplānot ne tikai fotosesijai paredzēto vietu un laiku, bet arī „smalkākas” nianses.

Emocijas, prieks, laimes asaras, pozitīva enerģija – to visu fotogrāfijās iemūžinās mūsu jaukie fotogrāfi.

Īpašie piedāvājumi

thumbnail
ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS JAUNLAULĀTAJIEM
ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS JAUNLAULĀTAJIEM
Sarīko savas kāzu svinības kādā no mūsu lieliskajām brīvdienu mājām un DĀVĀSIM Jums lauku pirts apmeklējumu ar svaigām bērzu sloitiņām.
Vairāk par piedāvājumu
thumbnail
NEIERASTAS KĀZU SVINĪBAS
Etnogrāfiskā viesu namā
NEIERASTAS KĀZU SVINĪBAS
Sarīko savas kāzu svinības darba dienā un saņem izdevīgu piedāvājumu
Vairāk par piedāvājumu