Etnogrāfiskais viesu nams GUNGAS pastāv kopš 2006. gada un atrodas pašā Dūņezera krastā 2,35 ha plašā teritorijā. GUNGAS saviem viesiem piedāvā atpūtu piecās vēsturiskās guļbaļķu mājās, kas atvestas no dažādiem Latvijas novadiem. Neskatoties uz savu visai godājamo vecumu, visas mājas aprīkotas atbilstoši mūsdienu komforta prasībām.
Rūpīgu roku restaurētas, tās turpina savu pastāvēšanu te – priežu meža ielokā, Dūņezera krastā.

GUNGAS – tā ir vieta gan klusai atpūtai ģimenes un draugu lokā, gan kāzu un citu svinību rīkošanai, uzņēmumu pasākumu un semināru organizēšanai.
Pateicoties ilggadīgai pieredzei un veiksmīgai sadarbībai, piedāvājam dažādus ēdināšanas pakalpojumus, tehnisko nodrošinājumu semināriem un konferencēm, kā arī telpu un galdu dekorācijas. Viesu namā var uzņemt līdz 150 viesus un izmitināt līdz 70 viesu.

Gungas – tā ir vieta, kur apstājas laiks!

Vēsture

Etnogrāfiskais viesu nams GUNGAS ir īpašs ar Latvijas kultūrvēsturisko mantojumu, kas apvieno Latvijas tautas tradicionālos dzīves stāstus un piederumus – ēkas, mēbeles, darba rīkus, sadzīves priekšmetus un daudzas citas lietas.

Viesu nams ir bagāts ar stāstiem un vēsturiskiem faktiem, ko sev līdz ir paņēmusi katra vērtīgā lieta, kas šobrīd atrodas viesu namā. GUNGAS ir arī mājvieta lieliskai Latviešu mākslinieku gleznu galerijai, kuras izvietotas teju ik vienā mājā, ik vienā numuriņā.