PIRTS

Nekas nespēj tik labi nomierināt, likt aizmirst ikdienas rūpes, mazināt stresu, atjaunot ķermeni kā pirts apmeklējums. Tas sniegs jums mundrumu, labsajūtu, dzīvesprieku, uzlabos veselību un imunitāti.

Mēs piedāvājam tradicionālo ar malku kurināmo lauku pirti, kur ērti jutīsies līdz 5 pirtsmīļu kompānija, kas varēs izbaudīt gan zāļu slotiņu pērienu, gan karstā un aukstā ūdens kubla veldzi. Pirtiņu var izmantot gan individuālam apmeklējumam, gan nelielām svinībām draugu, ģimenes locekļu vai kolēģu lokā.

KUBLA

Apsildāms koka kubls ir lielisks papildinājums pirts apmeklējumam un fantastiska atslodze svaigā gaisā siltā vasaras naktī vai zem zvaigžņoti naksnīgajām ziemas debesīm.

Koka kubls ir ļoti ergonomisks un ērts lietošanā līdz pat 6 cilvēkiem. Tas ir ekoloģiski tīrs un tiek rūpīgi sagatavots priekš katra viesa individuāli.

PIRTS RITUĀLI

Lai pilnībā izbaudītu dziedniecisko pirts spēku, iesakām apmeklēt pirts rituālus pieredzējuša un iejūtīga pirtnieka vadībā. Pirts rituāls parasti ilgst 4-5 stundas 2 – 4 cilvēku kompānijām, lai katram sniegtu individuālu pieeju un pilnvērtīgi izbaudītu visu pirts rituālu, kas sastāv no:

  • zāļu tējas baudīšanās
  • kārtīgu izsildīšanos pirtī
  • ķermeņa pīlinga ar dabīgo skrubi, kas pagatavots no jūras sāls, sezama eļļas, ēteriskajām eļļām un augiem
  • pēršanos pirtī ar dažādu koku un ziedu slotiņām
  • veldzēšanos aukstajā kublā vai ezerā

Īpašie piedāvājumi

thumbnail
ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS JAUNLAULĀTAJIEM
ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS JAUNLAULĀTAJIEM
Sarīko savas kāzu svinības kādā no mūsu lieliskajām brīvdienu mājām un DĀVĀSIM Jums lauku pirts apmeklējumu ar svaigām bērzu sloitiņām.
Vairāk par piedāvājumu
thumbnail
NEIERASTAS KĀZU SVINĪBAS
Etnogrāfiskā viesu namā
NEIERASTAS KĀZU SVINĪBAS
Sarīko savas kāzu svinības darba dienā un saņem izdevīgu piedāvājumu
Vairāk par piedāvājumu