SEMINĀRU ZĀLES

Etnogrāfiskais viesu nams GUNGAS telpas ir piemērotas mazākiem un lielākiem, gan lietišķiem, gan radošiem pasākumiem. Mēs piedāvājām vairākas semināru zāles, pielāgojot tās attiecīgā notikuma mērķim un vajadzībām, vienas un vairāku dienu pasākumu rīkošanai.

Pasākumiem ar lielāku cilvēku skaitu piedāvājam visu viesu nama kompleksu, kas sniegs Jums privilēģiju nesteidzīgi izbaudīt pasākuma norisi un skaisto dabas teritoriju.

ĒDINĀŠANA

Par gardu maltīti seminara laikā rūpēsies mūsu ilggadīgie un pārbaudītie ēdināšana uzņēmumi, kas ir neatņēmama mūsu darba komandas sastāvdaļa.

Ēdienu piedāvājums tiek izstrādāts atbilstoši Jūsu vēlmēm, sākot no kafijas pauzēm, līdz pat pusdienu un vakariņu piedāvājumam.

NAKŠŅOŠANA

Priežu meža ieskauts, etnogrāfiskais viesu nams GUNGAS saviem viesiem piedāvā atpūtu piecās vēsturiskās guļbaļķu mājiņās, kas atvestas no dažādiem Latvijas novadiem. Rūpīgu roku restaurētas, tās turpina savu pastāvēšanu te – Dūņezera krastā.

Neskatoties uz savu visai godājamo vecumu, visas mājas aprīkotas atbilstoši mūsdienu komforta prasībām.

KORPORATĪVIE PASĀKUMI

Korporatīvajiem pasākumiem un tradīcijām ir liela nozīme katrā uzņēmumā. Nereti tas kļūst par vienu no gaidītākajiem un svarīgākajām notikumiem uzņēmuma darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem.

Mēs palīdzēsim sarūpēt un ieteikt labākos risinājumus uzņēmuma jubilejas, komandas saliedēšanas,, sporta spēļu vai Ziemassvētku balles organizēšanai.

Īpašie piedāvājumi

thumbnail
ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS JAUNLAULĀTAJIEM
ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS JAUNLAULĀTAJIEM
Sarīko savas kāzu svinības kādā no mūsu lieliskajām brīvdienu mājām un DĀVĀSIM Jums lauku pirts apmeklējumu ar svaigām bērzu sloitiņām.
Vairāk par piedāvājumu
thumbnail
NEIERASTAS KĀZU SVINĪBAS
Etnogrāfiskā viesu namā
NEIERASTAS KĀZU SVINĪBAS
Sarīko savas kāzu svinības darba dienā un saņem izdevīgu piedāvājumu
Vairāk par piedāvājumu