SEMINĀRI

Laulības reģistrācija ir kāzu dienas svarīgākais un skaistākais notikums. Arvien biežāk cilvēki izvēlas svēto laulības solījumu viens otram dot brīvā dabā vai kādā citā skaistā vietā ārpus baznīcas vai dzimtsarakstu nodaļas. Mālpils muiža piedāvā putnu dziesmu, strūklakas čalu un dabas smaržu piepildītu laulību ceremoniju rīkot muižas parkā. Ceremoniju iespējams rīkot arī greznajās muižas zālēs.

KAFIJAS PAUZES

Par izsmalcinātu maltīti Jūsu svētku svinībās rūpēsies Mālpils muižas restorāna šefpavāre Aija Gabrāne ar savu komandu. Šefpavāres Aijas Gabrānes meistarība, mīlestība uz sezonāliem Latvijas produktiem un izdoma ēdienu pasniegšanā jau labu laiku tiek atzinīgi novērtēta. Ēdieni izceļas ne tikai ar izsmalcinātām garšas niansēm, bet arī ar noformējumu – krāsu un faktūru paleti.

ĒDINĀŠANA

Mālpils muižas Kungu mājā iekārtota dizaina viesnīca ar 17 izsmalcinātiem numuriem. Katrs viesu numurs ir ar individuāli veidotu dizainu, šeit mūsdienīgais sastopas ar senatnīgo un modernais harmoniski savijas ar klasiskām vērtībām. Muižas mansarda stāvā starp simtgadīgām ozolkoka sijām romantiskā lauku stilā ir ierīkotas mājīgas economy klases istabas.
Maksimālais cilvēku skaits izguldināšanai Mālpils muižā (ar papildvietām) ir līdz 90 vietām.

IZGULDINĀŠANA

Jūsu kāzu svinības Mālpls muižā 2016.
Šajā piedāvājumā mēs Jūs iepazīstināsim ar muižas sniegtajiem pakalpojumiem un daudzveidīgajām iespējām kāzu svinību rīkošanai.

Lejupielādēt šeit.