LIELĀ ZVAIGŽŅU ZĀLE

Mālpils muižas lielākā un greznākā zāle. Zāle atrodas muižas otrajā stāvā. Zvaigžņu zāle savu nosaukumu ieguvusi dēļ skaistā ozolkoka parketa, uz kura redzami zvaigžņu fragmenti. Esošais parkets restaurēts pēc vēsturiskajiem grīdas parketa fragmentiem.  Zāle piemērot kāzu svinībām,  konferencēm, izrādēm, koncertiem un citiem pasākumiem.

Zāles platība: 110 m²
Ietilpība: 120 personas

MAZĀ ZVAIGŽŅU ZĀLE

Zāle atrodas muižas otrajā stāvā tieši blakus Lielajai Zvaigžņu zālei. Zāles grīdu sedz tas pats skaistais parkets, kas Lielajā zvaigžņu zālē. Telpa iekārtota ar bīdermeijera stila mēbelēm, pie sienām izvietota gleznu kolekcija.  Zāle paredzēta nelielām svinībām, semināriem, laulības ceremonijām.

Zāles platība: 44 m²
Ietilpība: 25 personas

PANEĻZĀLE

Zāle atrodas muižas otrajā stāvā. Zāle savu nosaukumu ir ieguvusi no atrestaurētajiem vēsturiskajiem ozolkoka paneļu griestiem. Zāli arī dēvē par mākslinieku Skulmju zāli, jo sienas rotā Oto, Ugas un Džemmas Skulmes mākslas darbi (tieši Mālpilī atrodas Skulmju dzimtas mājas).  No zāles var iziet uz plašu vasaras terasi, no kuras paveras skats uz muižas priekšdārzu.

Zāles platība: 58 m²
Ietilpība:  45 personas

BIBLIOTĒKA

Šajā telpā esošās mēbeles vestas no Beļģijas un Francijas antikvariātiem. Šeit atjaunots arī vēsturiskais parkets un podiņu krāsns. Pie sienām atrodas oriģinālie muižas arhitekta V.Bokslafa rasējumi. Pasākumos bieži vien Bibliotēka ieņem goda vietu dēļ savas atrašanās vietas, jo caur Bibliotēku var nokļūt Lielajā Zvaigžņu zālē un Cigārzālē ar Ziemas terasi.

Platība: 34 m²
Ietilpība: 15 personas