KĀ NOKĻŪT GUNGĀS AR AUTOMAŠĪNU

Getting to Gungas
Kad šķērsota Gauja, redzama zila zīme ar norādi uz Gungām.
Getting to Gungas
Jāgriežas pa labi, kur atrodas zīme "Kadaga 5".

Viesu nams Gungas atrodas aptuveni 60 minūšu brauciena attālumā no Rīgas Starptautiskās lidostas un aptuveni 40 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.

Mūs var sasniegt, braucot ZA virzienā ārā no Rīgas pa Brīvības ielu vai, izmantojot apvedceļu, pa A2/E77. Kad pabraukts garām Berģiem, aptuveni pēc 3 km krustojumā jāgriežas virzienā uz A1/E67 uz “Ainaži/Tallina”.

Kad pabraukts garām Ādažiem un šķērsota Gauja, būs redzama zila zīme ar norādi uz viesu namu Gungas. Jums jāgriežas iekšā pa labi, kur atrodas zīme “Kadaga 5”. Pēc 350 metriem, turoties pa kreisi, jānogriežas uz zemes ceļa un, sekojot norādēm, jūs nokļūsiet Gungās.

Getting to Gungas
Braucot virzienā uz Rīgu, pirms Gaujas tilta jāgriežas pa kreisi pie zīmes "Kadaga 5".
Getting to Gungas
Turoties pa kreisi, jānogriežas uz zemes ceļa.

AR SABIEDRISKO TRANSPORTU

Arī izmantojot sabiedrisko transportu ir vairākas iespējas, kā nokļūt Gungās.

No Rīgas Starptautiskās Autoostas mūs ir iespējams sasniegt 45 minūtēs, izkāpjot pieturā “Siguļi”, izmantojot, piemēram, autobusus maršrutā Rīga-Saulkrasti. Biļetes iespējams iegādāties pie autobusa vadītāja, autoostā vai portālā 1188.lv vai autoosta.lv. No autobusa pieturas līdz viesu namam ir aptuveni 20 minūšu gājiens.

Viesu namu Gungas ir iespējams arī sasniegt ar vilcienu, braucot no Rīgas Centrālās stacijas aptuveni 40 minūtes. Izkāpjot stacijā “Gauja”, jādodas garām ciematam “Siguļi”. Lai sasniegtu viesu namu jums būs nepieciešama aptuveni stunda. Vilcienu kustības grafikus, cenas un citu informāciju iespējams atrast AS Pasažieru vilciens mājaslapā pv.lv.

Ja plānojat ierasties viesu namā izmantojot sabiedrisko transportu, iespējams vienoties par transfēra iespējām. Droši varat ar mums sazināties, izmantojot mūsu kontaktu formu.